HAKKIMIZDA

Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi , gerçek ve tüzel kişilere Kamu – Özel Ortaklığı (PPP), Uluslararası Tahkim, Dava, Gayrimenkul, Birleşme ve Devralma gibi alanlarda danışmanlık; Ticaret, Ceza, İcra, Enerji, İdare, Vergi, Bankacılık ve Finans Hukuku gibi alanlarda kapsamlı hukuki çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

Dünyanın önde gelen seçkin finansal kurum ve şirketlerine Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Orta Doğu’da bulunan çözüm ortaklarımız aracılığı ile tam ve nitelikli hukuk hizmeti sunmaktayız.

Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi  1995 yılından itibaren  hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren, Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi hızla büyümeye devam etmektedir.

Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi, alanında uzman avukatlar, danışmanlar, stajyerler, saha elemanları, tahsilat görevlileri ve idari görevlilerden  oluşan tecrübeli  bir kadroya sahiptir.

Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi, 1995 yılından itibaren Avukat Mehmet Yalım yönetiminde müvekkillerine sunduğu hizmet kapsamını ve çerçevesini geliştirmeye devam etmektedir.

Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi bünyesinde:

1.     Uluslararası Hukuk Departmanı

2.     Dava & Danışmanlık Departmanı

3.     Operasyon Departmanı

  • Kurumlar Dava ve Ceza
  • İcra
  • Halkla ilişkiler birimleriyle hizmet vermektedir.

Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça, konuşabilen avukatları ile yerli ve yabancı onlarca bireysel ve kurumsal müvekkiline hizmet vermektedir.

Bu hizmetleri, modern bir hukuk ofisinin ihtiyacı olan en gelişmiş altyapı sistemleri ve teknolojik donanımlarla müvekkillerine sunmaktadır.