Hakkımızda

Yalım & Yalım Hukuk ve Danışmanlık Ofisi, gerçek ve tüzel kişilere Kamu – Özel Ortaklığı (PPP), Uluslararası Tahkim, Dava, Gayrimenkul, Birleşme ve Devralma gibi alanlarda danışmanlık; Ticaret, Ceza, İcra, Enerji, İdare, Vergi, Bankacılık ve Finans Hukuku gibi alanlarda kapsamlı hukuki çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Dünyanın önde gelen seçkin finansal kurum ve şirketlerinde Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Orta Doğu’da bulunan çözüm ortaklarımız aracılığı ile tam ve nitelikli hukuk hizmeti sunmaktayız.

Yalım & Yalım Hukuk ve Danışmanlık Ofisi 1995 yılından itibaren hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren, Yalım & Yalım Hukuk ve Danışmanlık Ofisi hızla büyümeye devam etmektedir. Yalım & Yalım Hukuk ve Danışmanlık Ofisi, alanında uyman avukatlar, danışmanlar, stajyerler, saha elemanları, tahsilat görevlilerden oluşan tecrübeli bir kadroya sahiptir. Yalım & Yalım Hukuk ve Danışmanlık Ofisi, 1995 yılından itibaren Avukat Mehmet Yalım yönetiminde müvekkillerine sunduğu hizmet kapsamını ve çerçevesini geliştirmeye devam etmektedir.

Yalım & Yalım Hukuk ve Danışmanlık Ofisi Bünyesinde:

1. Uluslararası Hukuk Departmanı
2. Dava & Danışmanlık Departmanı
3. Operasyon Departmanı

– Kurumlar Dava ve Ceza
– İcra
– Halkla İlişkiler birimleriyle hizmet vermektedir.

Yalım & Yalım Hukuk ve Danışmanlık Ofisi İnglizce, Fransızca, Almanca, Arapça konuşabilen avukatlarımız ile yerli ve yabancı onlarca bireysel ve kurumsal müvekkillerimize hiymet vermekteyiz.

Bu hizmetleri, modern bir hukuk ofisinin ihtiyacı olan en gelişmiş altyapı sistemleri ve teknolojik donanımlarla müvekkillerimize sunmaktayız.