Cansu Çelik

Tahsilat Sorumlusu

Cansu Çelik, İstanbul, Türkiye’de bulunan Yalım Hukuk’ta İcra Departmanında çalışan, kendini işine adamış ve deneyimli bir tahsilat görevlisidir. Hukuk sektörüne olan tutkusu ve güçlü bir iş ahlakı ile Cansu, kendisini ekibin değerli bir üyesi olarak kabul ettirmiştir.

Cansu, tahsilat memuru rolünde, firmanın müşterileri adına alacak tahsilatının yönetilmesinden ve icrasından sorumludur. Bu, yasal süreç hakkında güçlü bir anlayışa sahip olmasının yanı sıra müşteriler ve borçlularla etkili bir şekilde iletişim kurma becerisine sahip olmasını gerektirir. Tüm tahsilatların verimli bir şekilde ve yerel yasa ve yönetmeliklere uygun olarak yapılmasını sağlamak için firma içindeki diğer departmanlarla yakın işbirliği içinde çalışır.

Cansu’nun detaylara gösterdiği olağanüstü özen ve mükemmel müşteri hizmeti sunmaya olan bağlılığı, onu Yalım Hukuk ekibinin güvenilir bir üyesi yapmıştır. Müşterileri, onun profesyonelliğini ve borç tahsilat sorunlarını etkili bir şekilde çözme becerisini takdir ediyor.

Cansu, güçlü yasal geçmişi ve yüksek kaliteli hizmet sunma taahhüdü ile Yalım Hukuk’ta tahsilat görevlisi olarak üstlendiği rolü üstlenecek donanıma sahiptir. Yaptığı her şeyde mükemmellik için çabalamaya devam ediyor ve firma için değerli bir varlık.


Yalım Hukuk: Yurt İçi ve Uluslararası Hak ve Alacaklara Yönelik Kapsamlı Hizmetler

İstanbul, Türkiye’de bulunan Yalım Hukuk, bireyler ve şirketler için çek, senet, cari hesap ve her türlü alacakları kapsayan geniş bir yelpazede icra ve tahsilat hizmetleri sunmaktadır. İstanbul ve diğer illerde büro, adliye sahalarında personelleri olduğu gibi müsadere personeli de bulunmaktadır. Ayrıca Yalım Hukuk, Türk şirket ve vatandaşlarının yurt dışındaki hak ve alacaklarının takibi, yabancı uyruklu kişilerin ve şirketlerin Türkiye’deki hak ve alacaklarının takibi hizmeti vermektedir.